Інтерв’ю з постачальниками Пістинської джерельної води

17.06.2013

voda

У «Бабусиної Торбинки» новий продукт – ПІCТИНСЬКА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА http://www.babusynatorbynka.com.ua/products/mineralna-voda

Бабуся вже скуштувала воду та поцікавилась…

Інтерв’ю з постачальниками Пістинської джерельної води : пан Олександр та пан Олександр

Бабусина Торбинка: Що то за Пістинська джерельна вода? Звідки вона?

Піктинська джерельна: «Пістинська джерельна» -  є природною столовою мінеральною водою, яка витікає  з джерела розташованого в урочищі Штурбак  гірського карпатського села Пістинь Косівського району на Гуцульщині на висоті 550 метрів над рівнем моря у мальовничій місцевості з славетною історією.

За княжих часів джерело живило водою мешканців  замку, в недалекому минулому було основним лікувальним засобом австрійського курорту для знаті «Bade Anstali». Тисячоліття не змінили ні смаку, ні благодатних властивостей джерельної води. Знаходячись далеко від промислових міст та сільськогосподарських угідь  вона ніколи не піддавалась їх шкідливому впливу, зберігши свою первинну чистоту.

За кількістю розчинних речовин вода джерела – слабо мінералізована, за хімічним складом – гідрокарбонатнокальцієва, підтримує кислотно–лужний баланс  в організмі, тому що є найбільш наближена до води, яка циркулює в людському організмі. Її цілющі властивості  позитивно впливають на обмін речовин.

БТ: В чому унікальність Пістинської Джерельної?

ПД: Порівнюючи природну джерельну воду «Пістинська джерельна» з всесвітньовідомими водами, такими як "Evіаn", „Perrier" (Франція), „Naya”, „Clear Water” (Канада), „Poland Spring”, „Nalechowianka” (Польща), „San Benedetto” (Італія) та ін., зазначимо, що вона своїми властивостями не поступається.

Завдяки збалансованому від природи мінеральному складу вода «Пістинська джерельна»  не потребує штучної  "технологічної доробки", на відміну від більшості столових вод.

Склад води від природи є оптимальним для організму: вона містить мінеральні солі й органічні речовини в найкращому співвідношенні.  «Пістинська джерельна»  наближена за густиною до плазми крові людини, тому вона здатна швидко і без зайвих витрат енергії наповнювати клітини необхідною для їхньої діяльності водою.

БТ: Чим відрізняється мінеральна від мініралізоівної води?

ПД: Мінеральна-це природна з мінеральних джерел, а мінералізована -  вода, яку спочатку очистили, тобто зробили її мертвою, а вже потім  штучно наситили мінералами. Нажаль великі виробники з метою зменшити свої затрати – саме так і чинять.

БТ: Чим підтвердите вашу якість? Які ваші досягнення?

ПД: «Пістинська джерельна» постійно бере участь у виставках та дегустаційних конкурсах, що проводяться в Україні. Так, наприклад,  вода відзначена золотими медалями у професійних дегустаційних конкурсах мінеральних вод Х, ХІІ, ХІІІ  міжнародних виставок індустрії напої «Alko+Soft» 2005, 2007 та 2008 рр.

 А також перше місце в номінації «Краща мінеральна природна столова вода»  ІІ та ІІІ міжнародного дегустаційного конкурсу напоїв «BEST DRINK» 2011, 2012  рр.

Диплом лауреата регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України" 2009, 2010 рр.

Диплом учасника загальнодержавної виставкової акції "Барвиста Україна" 2011 року.

Якість води підтверджується також висновками, заснованими на підставі щорічних досліджень, які проводить Український науково-дослідницький інститут медичної реабілітації та курортології (м.Одеса).

Постійні обстеження вже розлитої у ПЕТ-тару води фахівцями Косівської районної санітарно-епідеміологічної станції дозволяють зробити висновок, що вода із Пістинського джерела - високої якості і відповідає встановленим нормативам.

Нещодавно фахівцями “Івано-Франківського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації було проведено обстеження “Пістинської джерельної” води на наявнісь ГМО. За результатами випробувань ГМО не виявлено.

Щорічна обов’язкова сертифікація, яку вода «Пістинська джерельна»  проходить у органах державної стандартизації та сертифікації, теж є доказом того, що вода є високоякісною.

БТ: Які корисні властивості води? 

ПД: Вода – очищує організм та насичує корисними мінералами, а відповідно енергією та бадьорістю. Проекспериментуйте – впродовж місяця регулярно випивайте 1,5 л води щодня – через місяць самі переконаєтесь у доброму самопочутті. Чому більшість задумується, яке паливо заливати в улюблене авто, і зовсім не думаємо, яку воду п’ємо. Радимо також використовувати воду і в домашній косметології. Вмивання мінералкою сприяють зволоженню і живленню шкіри, а що містяться в ній елементи роблять шкіру ніжною та м'якою, покращують кровообіг, знижують алергічні реакції. Для умивань використовуйте негазовану мінеральну воду або газовану з випущеними газами. Можна заморозити мінералку і використовувати для умивань кубики льоду.

БТ: Чому не продаєте воду у супермаркетах? 

ПД: Вкладаємо гроші в розвиток, якість, інфраструктуру, а не «вступні» до великих супермаркетів, та банальний PR, рекламу, та й обсяги добування води не дозволять задовольнити великий попит.

БТ: Кажуть, що корисніше пити негазовану воду?

ПД: Деякі мінеральні води газовані від природи. Решта насичують газом штучно. Робиться це для того, щоб мінеральна вода зберегла свої корисні властивості. Вуглекислий газ виступає в ролі консерванту для мінеральної води. Завдяки насиченню води газом при транспортуванні і зберіганні в пляшку не зможе потрапити повітря і склад води буде постійним. Однак перед вживанням мінеральної води від вуглекислого газу рекомендуємо позбутися – просто випустити бульбашки газ. Для цього відкриту пляшку опускають в теплу воду на 15-20 хвилин. Або просто перелити воду в глечик та залишити на деякий час. Негазовану воду доставляємо лише на замовлення, оскільки негазована вода впродовж короткого терміну втрачає цілющі властивості.

Бабусина Торбинка дякує шановним Олександрам за щиру розмову! Вся команда починає експеримент – п’ємо воду 1,5л в день впродовж місяця, побачите, якими ми супер-енергійними станемо! Хто з нами – приєднуйтесь!

Коментарі

comments powered by Disqus
Спортивное питание